Категорії «Вокальні та музичні гуртки»

“Твоїх героїв славимо, Україно!”

16 жовтня 2019 року в приміщенні Обласного театру ляльок  відбувся фестиваль серед закладів позашкільної освіти до Дня захисника “Твоїх героїв славимо, Україно!”. У фестивалі взяли участь вихованці студії гімнастики з елементами сучасної хореогрпафії “O-ZONE cosmic” (керівник Колеснікова Альона Лександрівна) та вихованка вокального вокального гуртка «Надія» Яценко Альона (керівник Новожилов Олександр Валентинович).  

Святкування Дня пам`яті та примирення.

8 травня, вихованці НХК театру-танцю «Юнона» (керівник Банах В.О.), вокального гуртка “Надія” (керівник Новожилов О.В.), студії гімнастики з елементами хореографії “O-Zone Cosmic” (керівники Колєснікова О.О., Гордєйченко О.А.), гуртка бально-спортивного танцю “Стиль” (керівник Темченко Н.В.) ПНЗ “КРЦМтаШ” взяли активну участь в організації та проведенні концерту у КУ «Запорізький геріатричний пансіонат» ЗОР та у проведенні мітингу біля …

Участь вокалістів у фестивалі “Різдвяні вітання”

18 січня серед творчих колективів закладів позашкільної освіти м. Запоріжжя відбувся міський зимовий фестиваль «Різдвяні вітання». Вихованка – солістка вокального гуртка “Надія” ПНЗ “КРЦМтаШ” (керівник Новожилов О.В.) Сікарьова Ольга також взяла участь у фестивалі. Участь у таких заходах та отримані яскраві емоції дають можливість вихованцям реалізовувати свої мрії та здобувати новий досвід.

Вітаємо наших вокалістів!

17 листопада 2018р. вихованці гуртка “Надія” ПНЗ “КРЦМтаШ” (керівник Новожилов О.В.) взяли участь у Міському фестивалі вокального мистецтва “Пісенний листопад”, м. Запоріжжя. Вокалісти гуртка виконали яскраві композиції та посіли наступні призові місця: І місце Бобкова Марія ІІ місце  Єрещенко Кристина ІІІ місце Дорошенко Тетяна Вітаємо наших талановитих вихованців!

Вокальний колектив “Струмочок”

Керівник гуртка Сажнєв Віталій Сергійович       Гурток «Струмочок» виник не так давно, у 2011 році на базі ЗОШ № 14. Але за цей час завоював власних шанувальників серед школярів 14 школи та їх батьків, оскільки жоден концерт в школі не обходиться без вокального колективу. Також колектив веде активну концертну діяльність в районі: День району, День …