Категорії «Спортивні гуртки»

І знову перемога!

29.09.2019 у місті Мелітополь відбувся Кубок СК “WINNER” з кіокушин-карате. Під керівництвом тренера Коваль Євгена вихованці посіли: ІІ місце – Коваль Вадим, Омельяненко Олександр, Міщенко Владислав. ІІІ місце – Золотарьов Данило. Вітаємо переможців та тренера! Зичимо спортсменам наполегливості, удачі в підкоренні нових спортивних висот та перемог! 

Вітаємо переможців!

21 вересня 2019 у місті Запоріжжя відбувся Відкритий Кубок з кіокушин-карате:І місце – Золотарьов Данило, Шевченко Родіон, Лобач Дмитро, Антощук Максим ІІ місце – Шушкевіч Єгор, Міщенко Владислав Вітаємо переможців та тренерів!

День відкритих дверей

11.09.2019 структурний підрозділ “Олімпієць” гостинно вітав вихованців та їх батьків у гуртках кіокушин карате, хортинг, тайський бокс, міні футбол

Вітаємо з перемогою!

07.09.2019 у місті Новомосковськ Дніпропетровської області відбулась відкрита першість з греко-римської боротьби. Під керівництвом Миросенко Валерія Дмитровича та Добродуба Зіновія Матвійовича вихованці посіли наступні місця: Свириденко Радіон – І місце, Наумов Єгор – І місце, Миросенко Володимир ІІІ місце. Вітаємо з перемогою!

Вітаємо учасників Турніру з греко-гримської боротьби

Вітаємо вихованців гуртка з греко-римської боротьби ПНЗ «КРЦМтаШ» (керівник Миросенко В.Д.), які 13 квітня в смт Васильківка Дніпропетровської області взяли участь у Турнірі пам’яті Бабича та зайняли наступні місця: ІІ місця: Наумов Єгор Трушкін Данило ІІІ місця: Наумов Володимир Дупак Ілля Нелепа Василій Лучко Миколай Хрістій Артур Вітаємо!Молодці!

Чемпіонат м. Запоріжжя з хортингу

13-14 квітня 2019р. ВПЕРШЕ проходив Чемпіонат м. Запоріжжя з хортингу. Це новий фізкультурно-спортивний напрям, який реалізується в ПНЗ «КРЦМтаШ» лише з початку навчального року . Незважаючи на це, вихованці гуртка з хортингу ПНЗ «КРЦМтаШ» (керівник Пеньков Ю.М.) показали відмінні результати на Чемпіонаті: І місце – Панасюк Поліна ІІ місце – Назарюк Андрій, Іванова Анастасія, Балабка …