Категорії «Спортивні гуртки»

Вітаємо учасників Турніру з греко-гримської боротьби

Вітаємо вихованців гуртка з греко-римської боротьби ПНЗ «КРЦМтаШ» (керівник Миросенко В.Д.), які 13 квітня в смт Васильківка Дніпропетровської області взяли участь у Турнірі пам’яті Бабича та зайняли наступні місця: ІІ місця: Наумов Єгор Трушкін Данило ІІІ місця: Наумов Володимир Дупак Ілля Нелепа Василій Лучко Миколай Хрістій Артур Вітаємо!Молодці!

Чемпіонат м. Запоріжжя з хортингу

13-14 квітня 2019р. ВПЕРШЕ проходив Чемпіонат м. Запоріжжя з хортингу. Це новий фізкультурно-спортивний напрям, який реалізується в ПНЗ «КРЦМтаШ» лише з початку навчального року . Незважаючи на це, вихованці гуртка з хортингу ПНЗ «КРЦМтаШ» (керівник Пеньков Ю.М.) показали відмінні результати на Чемпіонаті: І місце – Панасюк Поліна ІІ місце – Назарюк Андрій, Іванова Анастасія, Балабка …

Яскраві вихідні вихованців ПНЗ “КРЦМтаШ”

Насиченими та яскравими видалися вихідні дні, 6 та 7 квітня 2019р. в ПНЗ «КРЦМтаШ». Вихованці майже всіх напрямків діяльності Центру взяли участь у різних заходах. А саме, 6 квітня в БК «Орбіта» відбувся Міжнародний фестиваль мистецтв «Ритми України». Вихованці хореографічних гуртків здобули наступні нагороди: Вихованці Студії сучасної хореографії Модерн данс «Стиль»(керівник Учкіна Н.А.) посіли І …

Перемога вихованців гуртка з карате ПНЗ “КРЦМтаШ” у Кубку України з кіокушин-карате.

Вітаємо вихованців гуртка з карате ПНЗ “КРЦМтаШ” (керівник Пеньков Ю.М.) з черговою перемогою у Кубку України з кіокушин-карате. 15 грудня у м. Дніпро вихованці здобули наступні перемоги: 1 місце Травянко Олександр 2 місце Антощук Максим Молодці! Подальших Вам перемог та успіхів!  

Вітаємо призерів Кубку Європи з кіокушин карате!

З 16 по 18 листопада 2018р. у м. Кишинів, Молдова відбувся Кубок Європи з кіокушин карате Вихованці гуртка з карате ПНЗ “КРЦМтаШ” (керівник Пеньков Ю.М.) взяли участь у Кубку та посіли наступні місця: ІІ місце ЗОЛОТАРЬОВ ДАНИЛО ІІІ місце ТРАВЯНКО ОЛЕКСАНДР Вітаємо наших призерів! Молодці!

Вітаємо вихованця СК “Cross” ПНЗ “КРЦМтаШ” Мельничука Ростислава Сергійовича з отриманням посвідчення Майстра Спорту України міжнародного класу з кікбоксингу ІСКА.

Вітаємо вихованця спортивного клубу тайського боксу “Cross” ПНЗ “КРЦМтаШ” (керівник Стадніченко М.В.) Мельничука Ростислава Сергійовича з отриманням посвідчення Майстра Спорту України Міжнародного класу з кікбоксингу ІСКА. Бажаємо нових перемог!