Категорії «Кіокушин карате “Олімпієць”»

І знову перемога!

29.09.2019 у місті Мелітополь відбувся Кубок СК “WINNER” з кіокушин-карате. Під керівництвом тренера Коваль Євгена вихованці посіли: ІІ місце – Коваль Вадим, Омельяненко Олександр, Міщенко Владислав. ІІІ місце – Золотарьов Данило. Вітаємо переможців та тренера! Зичимо спортсменам наполегливості, удачі в підкоренні нових спортивних висот та перемог! 

Вітаємо переможців!

21 вересня 2019 у місті Запоріжжя відбувся Відкритий Кубок з кіокушин-карате:І місце – Золотарьов Данило, Шевченко Родіон, Лобач Дмитро, Антощук Максим ІІ місце – Шушкевіч Єгор, Міщенко Владислав Вітаємо переможців та тренерів!

День відкритих дверей

11.09.2019 структурний підрозділ “Олімпієць” гостинно вітав вихованців та їх батьків у гуртках кіокушин карате, хортинг, тайський бокс, міні футбол

Яскраві вихідні вихованців ПНЗ “КРЦМтаШ”

Насиченими та яскравими видалися вихідні дні, 6 та 7 квітня 2019р. в ПНЗ «КРЦМтаШ». Вихованці майже всіх напрямків діяльності Центру взяли участь у різних заходах. А саме, 6 квітня в БК «Орбіта» відбувся Міжнародний фестиваль мистецтв «Ритми України». Вихованці хореографічних гуртків здобули наступні нагороди: Вихованці Студії сучасної хореографії Модерн данс «Стиль»(керівник Учкіна Н.А.) посіли І …

Перемога вихованців гуртка з карате ПНЗ “КРЦМтаШ” у Кубку України з кіокушин-карате.

Вітаємо вихованців гуртка з карате ПНЗ “КРЦМтаШ” (керівник Пеньков Ю.М.) з черговою перемогою у Кубку України з кіокушин-карате. 15 грудня у м. Дніпро вихованці здобули наступні перемоги: 1 місце Травянко Олександр 2 місце Антощук Максим Молодці! Подальших Вам перемог та успіхів!  

Вітаємо призерів Кубку Європи з кіокушин карате!

З 16 по 18 листопада 2018р. у м. Кишинів, Молдова відбувся Кубок Європи з кіокушин карате Вихованці гуртка з карате ПНЗ “КРЦМтаШ” (керівник Пеньков Ю.М.) взяли участь у Кубку та посіли наступні місця: ІІ місце ЗОЛОТАРЬОВ ДАНИЛО ІІІ місце ТРАВЯНКО ОЛЕКСАНДР Вітаємо наших призерів! Молодці!