Категорії «Кіокушин карате “Олімпієць”»

Яскраві вихідні вихованців ПНЗ “КРЦМтаШ”

Насиченими та яскравими видалися вихідні дні, 6 та 7 квітня 2019р. в ПНЗ «КРЦМтаШ». Вихованці майже всіх напрямків діяльності Центру взяли участь у різних заходах. А саме, 6 квітня в БК «Орбіта» відбувся Міжнародний фестиваль мистецтв «Ритми України». Вихованці хореографічних гуртків здобули наступні нагороди: Вихованці Студії сучасної хореографії Модерн данс «Стиль»(керівник Учкіна Н.А.) посіли І …

Перемога вихованців гуртка з карате ПНЗ “КРЦМтаШ” у Кубку України з кіокушин-карате.

Вітаємо вихованців гуртка з карате ПНЗ “КРЦМтаШ” (керівник Пеньков Ю.М.) з черговою перемогою у Кубку України з кіокушин-карате. 15 грудня у м. Дніпро вихованці здобули наступні перемоги: 1 місце Травянко Олександр 2 місце Антощук Максим Молодці! Подальших Вам перемог та успіхів!  

Вітаємо призерів Кубку Європи з кіокушин карате!

З 16 по 18 листопада 2018р. у м. Кишинів, Молдова відбувся Кубок Європи з кіокушин карате Вихованці гуртка з карате ПНЗ “КРЦМтаШ” (керівник Пеньков Ю.М.) взяли участь у Кубку та посіли наступні місця: ІІ місце ЗОЛОТАРЬОВ ДАНИЛО ІІІ місце ТРАВЯНКО ОЛЕКСАНДР Вітаємо наших призерів! Молодці!

Перемога вихованців гуртка з карате у Відкритому чемпіонаті Запорізької області.

13 жовтня 2018р. вихованці гуртка з карате (керівник Пеньков Ю.М.) взяли участь у  Відкритому чемпіонаті Запорізької області з карате. Вітаємо наших спортсменів з перемогою у різних вікових категоріях! І місце : Травянко Олександр, Лобач Дмитро Гамашев Михайло Капустин Микита ІІ місце : Капустин Микита ІІІ місце : Воротинцев Микита Вітаємо з перемогою!

Кіокушин-карате “Олімпієць”

Керівники секції: Пеньков Юрій Миколайович – чорний пояс, 2 Дан З 2006 року  на базі  філії «Олімпієць»  був створений спортивний клуб з карате –  кіокушинкай. За час існування, клуб школярів виховав відомих спортсменів, які займали, свого часу, призові місця на змаганнях різних рівнів та мають такі звання: Плясовиця В.С.- майстер спорту, чорний пояс, 2 Дан; Сіроткина …