Яскраві вихідні вихованців ПНЗ “КРЦМтаШ”

Насиченими та яскравими видалися вихідні дні, 6 та 7 квітня 2019р. в ПНЗ «КРЦМтаШ». Вихованці майже всіх напрямків діяльності Центру взяли участь у різних заходах. А саме,

6 квітня в БК «Орбіта» відбувся Міжнародний фестиваль мистецтв «Ритми України». Вихованці хореографічних гуртків здобули наступні нагороди:

Вихованці Студії сучасної хореографії Модерн данс «Стиль»(керівник Учкіна Н.А.) посіли І місце в номінації «Естрадний танець» ; вихованці Студії гімнастики з елементами хореографії «O-Zone Cosmic» (керівники Гордейченко О.А., Колеснікова О.О.) посіли 2 других місця і 1 третє; вихованці НХК театру-танцю «Юнона» старший склад – 1 місце.

6 квітня м. Дніпрорудний. Вихованець гуртка «Дзюдо» (керівник Каліта С.С.) Гончар Кирило посів ІІІ місце у Відкритому обласному Турнірі по Дзюдо «Кубок Мера».

6 квітня Капустін Микита, вихованець гуртка з карате (керівник Пеньков Ю.М.) отримав перемогу у Кубку Миру IBV.

6 квітня на Чемпіонаті міста Кам’янське , вихованці гуртка з карате посіли наступні місця: І місце Антощук Максим, ІІ місце Золотарьов Данило, ІІІ місце Шушкевич Єгор.

7 квітня вихованці студії «BabyLand» STEM-центру ПНЗ «КРЦМтаШ» (керівники Мелкумян А.С., Руда А.М.) взяли участь у Всеукраїнському фестивалі FLL jr. «Robofirst-більше ніж роботи», м. Київ та здобули перемоги у номінаціях «Незабутній постер» та «Найяскравіша команда».

7 квітня вихованці Зразкового художнього колективу «Веселкові візерунки» ПНЗ «КРЦМтаШ» взяли участь  у Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця» – “Дитяче серденько, живи”.

Вихованці гуртка з інформатики МАУБ отримали результати, щодо участі у Міжнародній олімпіаді “ОЛІМПІС”. І місце з інформатики зайняли Саєнко Даніїл та Торгашов Дмитро. ІІ місця – Дегтяренко Данило та Осташко Данило, ІІІ місце – Капля Олександра.

Вітаємо наших талановитих вихованців з перемогами!!!