Категорія «“Греко-римська боротьба”»

Розклад занять на ІІ семестр

Вітаємо з перемогою!

07.09.2019 у місті Новомосковськ Дніпропетровської області відбулась відкрита першість з греко-римської боротьби. Під керівництвом Миросенко Валерія Дмитровича та Добродуба Зіновія Матвійовича вихованці посіли наступні місця: Свириденко Радіон – І місце, Наумов Єгор – І місце, Миросенко Володимир ІІІ місце. Вітаємо з перемогою!

Вітаємо учасників Турніру з греко-гримської боротьби

Вітаємо вихованців гуртка з греко-римської боротьби ПНЗ «КРЦМтаШ» (керівник Миросенко В.Д.), які 13 квітня в смт Васильківка Дніпропетровської області взяли участь у Турнірі пам’яті Бабича та зайняли наступні місця: ІІ місця: Наумов Єгор Трушкін Данило ІІІ місця: Наумов Володимир Дупак Ілля Нелепа Василій Лучко Миколай Хрістій Артур Вітаємо!Молодці!

Гурток “Греко-римська боротьба”

Запрошуємо на заняття з греко-римської боротьби дітей та підлітків віком від 7 до 17 років. Адреса: вул. Стешенка, 19 (у приміщенні ЗОШ №110) Керівники гуртка: Добродуб Зіновій Матвійович,  Миросенко Валерій Дмитрович Гурток з греко-римської боротьби існує і працює з першого дня заснування центру. За час роботи гуртка підготовлено десятки майстрів спорту України, кандидатів в майстри спорту України. …