STEM-центр ПНЗ “КРЦМтаШ” святкує 2 роки!

Рівно два роки тому 30 березня 2017 року, за ініціативою директора департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Запорізької області Погребняк Юлії Валеріївни, на базі ПНЗ «КРЦМтаШ». стартував міський проект  «STEM-центр».

На сьогодні, більше 120 вихованців віком від 5 до 16 років  відвідують гуртки науково-технічного напрямку: з лего-конструювання (лего- System та WEDO 2.0), з робототехніки, з Arduino та з 3D моделювання «3D-майстерня».

За цей час вихованці STEM- центру набули цінного практичного досвіду, оволоділи певними знаннями, уміннями та навичками, стали справжньою командою. Реалізовано безліч  проектів, які були спрямовані на популяризацію STEM-освіти, а саме: STREAM SUMMER CAMP,  «Навчився сам – навчи іншого», TechnoFashion–2017 (в рамках якого було підписано угоду про співпрацю з ректором  Запорізького національного технічного університету),   Зимова IT-school. Також, вихованці тричі взяли участь у щорічному Всеукраїнському Фестивалі FLL та FLL Jr.“ROBOfirst –  більше ніж роботи”, (м. Київ), у X Всеукраїнському фестивалі WRO Robotica-2018 (м.Київ),  в обласних змаганнях з робототехніки (м. Дніпро та м. Запоріжжя), у міському фестивалі GREEN ROBO FEST, у різноманітних міських виставках та майстер-класах (регіональна Ярмарка освіти, форум соціальних ініціатив, форум цифрової економіки,  STEM-весна та інші). На всіх змаганнях і фестивалях вихованці STEM-центру демонстрували свої вміння, за що отримували високі результати та призові місця.

Завдяки участі STEM-центру у конкурсі соціальних ініціатив “Ми – це місто” і отриманні гранту, було започатковано і реалізовано дуже важливий і потрібний дітям міста проект  – I регіональний відкритий турнір з робототехніки «RoboticУм»

Бажаємо вихованцям та педагогам центру творчого натхнення, подальшого розвитку та нових перемог!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *