Психологічний дайджест до початку нового навчального року

Любий друже!

Ти – дитя світу! Хто б не були твої батьки, де б не жили і у що б не вірили, ми будемо ставитися до тебе, як до  особистості.Ти гідний того, щоб отримати все найкраще з того, що ми можемо тобі дати.

Ми дорослі, будемо захищати тебе, щоб ти мав змогу рости гідно і вільно.

Ми будемо добре навчати тебе, щоб ти міг бути щасливим і плідно прожити своє життя. Ми дамо тобі змогу гратися, тренуватися, займатися, щоб ти сам навчався.

У важку годину ми будемо першими, хто тобі допоможе. Ми будемо захищати тебе, друже, від жорстокості й від тих, хто з тобою погано поводиться. Ти зростатимеш в умовах терпимості, свободи і любові і разом з однолітками, з якими займатимешся однією справою досягнеш своєї мрії, будеш здоровим,  успішним та взагалі найкращім!

Всі люди дуже різні.Кожна людина індивідуальна і це дуже добре.

Кожний, хто завітав до нашого центру і став його частиною не буде розчарован.

Головне памятати, що ти не один – в тебе є однодумці і їх підтримка!

Вдивляючись в себе та інших, ми більше замислюємося про гарне і погане в собі. Порівнюючи себе з іншими, намагайся щось виділити для себе, замислитись над людськими взаєминами.Так ти навчаєшся думати про людину взагалі, про себе та інших. І це дуже добре!

Шановні батьки!

     Кожний новий  рік життя  вашої дитини – головніше, складніше водночас цікавіше за попередній! Вашої підтримки діти потребують завжди в будь-якому віці.

Школа – важлива для пізнавально – навчального та інтелектуального розвитку дитини, яка забирає в дитини багато часу. Але не меньш важливим длявсебічного   розвитку особистості, його творчого потенціалу, соціалізації, профорієнтації в майбутньому  – є  позашкільний навчальний  заклад.  

«Завдання батьків  не в тому, щоб зробити себе необхідними нашим дітям, а навпаки, у тому, щоб допомогти  їм навчитися, по можливості скоріше, обходитися без нас». К.О. Корнаді   

  Діти повинні відчувати ваше тепло, піклування та безумовну любов до себе, тільки тоді вони зростатимуть

ЩАСЛИВИМИ та УСПІШНИМИ ОСОБИСТОСТЯМИ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.